פרזנטוב

בניית פרזנטציה, עמידה מול קהל והעברת מסרים באופן אפקטיבי עניין מאתגר ולעיתים אף מרתיע. כדי לעשות זאת באופן ממוקד, מעניין ומתובל במינונים נכונים דרושה הכנה מקדימה בשני רבדים: הראשון מתייחס לתכן, למידע, רובד זה כולל איסוף, סידור ובניית התכנים שאותם חשוב לי להעביר לקהל, גיבוש מטרות ומסרים ברורים, והתכווננות למה שהייתי רוצה שהקהל יחשוב וירגיש בתום הפרזנטציה.

הרובד השני הוא האופן שבו אעביר את התכן כדי לקבל מקסימום השפעה . באילו אמצעי המחשה אשתמש? כיצד אופיע ואתמודד מול הקהל? מה הגוף שלי ישדר? איך אשמור על הקשבה, עניין ודינאמיקה חיובית עם הקהל? כיצד אתמודד עם שאלות, הפרעות, התנגדויות? איך אפשר ללמוד טקסטים בעל פה?!

 

כדי להיות פרזנטוב, כדי לסחוף ולהקסים על הבמה כמו שחקן כריזמטי ולהציג פרזנטציה מקצועית ומעוררת השראה צריך ללמוד, להתכונן ולהתאמן.  בסדנה נאתר את החוזקות הייחודיות שלך כפרזנטור, נלמד להשתמש בהן ולחזק אותן, נגלה טיפים להתמודדות עם פחד קהל, טיפים לזכירת טקסט בעל פה, סודות ליצירת אינטראקציה חיובית עם קהל ונאתר את הדרכים האפקטיביות ביותר עבורך להעברת הפרזנטציה שלך.

להיות פרזנטוב
בתום הסדנה

המשתתפים יצאו עם ארגז כלים שיאפשר להם להיות פרזנטובים, ולבנות פרזנטציה אפקטיבית ומשפיעה. התכנים בסדנה מעניקים ערך מוסף לכל משתתף ללא הבדל בניסיון, ותק או תפקיד.

תכני סדנת פרזנטוב

[LIST_SETTINGS_PANEL_NoItemsMessagePlaceholder] - not found

Please reload

  • מבנה מצגת אפקטיבית

  • גיבוש מטרות ומסרים וארגון יעיל של התכן המילולי

  • טכניקות לזכירת התכנים בעל פה

  • אפיון ומיפוי קהל היעד

  • כלים להטמעת מסרים ומידע

  • איתור חוזקתיי כפרזנטור ופיתוח סגנון אישי 

  • מודעות לשפת הגוף בפרזנטציה

  • כלים להתמודדות עם פחד קהל

  • טיפים להתמודדות עם התנגדויות, שאלות או הפרעות

  • שימוש יעיל בעזרים (וידאו, הדגמות, סיפורים, הומור ועוד)

משך הסדנא

 בין 3- 15 שעות, בקבוצות קטנות.

ניתן לתאם תהליכי עבודה אישיים.

יוצרת ומנחת הסדנה

וצרת ומנחת הסדנה

נילי צרויה מרצה ומנחת סדנאות משנת 2008 עם חברות, ארגונים ומכללות, בינהם משרד רוה"מ, מכבי שירותי בריאות, טבע, שטראוס, ומכללת המי"ל. נילי  מתמחה בפיתוח והרחבת חשיבה יצירתית, בהקניית כלים לניתוח ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית, בפיתוח מיומנויות עבודה עם שפת גוף מעצימה, ובעמידה מול קהל והעברת פרזנטציות משפיעות. 
בנוסף, נילי עובדת כשחקנית מקצועית בתיאטראות הגדולים בישראל, בקולנוע ובטלוויזיה, שם היא מיישמת הלכה למעשה את כל מחקרה וסקרנותה למגוון דרכי ההתנהגות, ההבעה והתקשורת בין בני אדם, והשלכותיהם על מידת ההצלחה, המסוגלות והאושר הפנימי. 

נילי משלבת בסדנאות שלה כלים יישומיים מעולם המשחק המונגשים לעולם העסקי - ניהולי ובכך יוצרת שילוב ייחודי של תכנים המועברים באופן מעשיר וחוויתי כאחד.

על פעילותה כשחקנית ניתן לקרוא בערך ויקיפדיה.

נילי צרויה, מנחת הסדנה