אינטראקציה בצבעים

 אינטראקציה בצבעים מאפשרת לך לקבל תובנות על עצמך ועל אחרים, על סגנון התקשורת שלך, חוזקות וחולשות שלך, שפת הגוף המאפיינת אותך, מה מניע אותך ומה מכבה, ומהי התרופה היעילה ביותר עבורך במצבי קונפליקט ואי נוחות. 
בסיום הסדנה תוכל גם לזהות את סגנון התקשורת של האחר, את חוזקותיו, חולשותיו וצרכיו ולדעת כיצד יהיה יעיל ביותר עבורך לתקשר עם אותו אדם.
המודל יעיל במיוחד במצבים בהם חשוב לך להשפיע, לנטרל התנגדויות, לרתום ולהניע אנשים לפעולה. 

 

אינטראקציה בצבעים הינה סדנא חווייתית ואקטיבית המתאימה לכל ארגון השואף לייעל את מיומנויות התקשורת הבינאישית בקרב עובדיו.

עוד קצת על הסדנה:
בסדנא יתקבלו כלים באמצעותם:

'אינטראקציה בצבעים' נותנת כלי אמין, ידידותי ויישומי המבוסס על מחקר שנעשה בעקבות עבודתו של הפסיכולוג השוויצרי קרל יונג, הקובע כי לכל אדם העדפות אישיות הנותנות לו זווית ראיה ייחודית על העולם. תפיסת עולם זו באה לידי ביטוי במבנה האישיות, בצרכים, בהעדפות, בנטיות וביכולות שלנו. על כן לכל אדם נוצר סגנון תקשורת אליו הוא מורגל ואותו הוא מעדיף.

לדוגמא, ישנם אנשים המעדיפים סגנון תקשורת תמציתי, ממוקד משימות ומטרות, כזה שמעונין להגיע לשורה התחתונה כמה שיותר מהר. אנשים אלו מאוד אוהבים תחרויות ואתגרים. לעומתם, ישנם אנשים שמעדיפים לקחת את הזמן, להתבשל לאט עם כל רעיון חדש, להתמקד בבנאדם שעומד מאחורי הרעיון, להקשיב לעומק לבעיה שנצבת לפניהם ולהימנע מקבלת החלטות מהירה. אנשים אלו מעדיפים שיגרה יציבה ובטוחה על פני תחרותיות ועבודה תחת לחץ של זמן. כששני הטיפוסים האלו נפגשים הם מדברים בשפות שונות כיוון שיש להם צרכים ומניעים שונים.כיצד יוכלו לדבר באופן יעיל כך שלא ייווצרו משקעים רגשיים או קצרים בתקשורת?

There are no items in this list

Please reload

תכני הסדנא:

המשתתפים ידעו לזהות בקלות כיצד יעיל להתמודד עם כל אדם העומד מולם. מהו סגנון התקשורת המועדף על אותו אדם וכיצד ביכולתם להשפיע וליצור אינטראקציה מקדמת ומוצלחת מול כל סגנון תקשורת.

כיצד לגשת נכון לכל אדם ובאיזה מפתח להשתמש על מנת להשפיע ולמקסם שיתופי פעולה

לימוד מעמיק של מודל סגנונות תקשורת

העמקת מודעות לסגנון התקשורת של כל משתתף

במה כל סגנון טוב, ובמה פחות טוב במהלך אינטראקציות בינאישיות

איך להתמודד עם התנגדויות וקונפליקטים של כל סגנון תקשורת

איך לזהות בקלות סגנונות תקשורת של אחרים

Please reload

משך הסדנא:

בין 4  ועד 20 שעות.

אז מה הצבע שלך

יוצרת ומנחת הסדנה 

וצרת ומנחת הסדנה

נילי צרויה מרצה ומנחת סדנאות משנת 2008 עם חברות, ארגונים ומכללות, בינהם משרד רוה"מ, מכבי שירותי בריאות, טבע, שטראוס, ומכללת המי"ל. נילי  מתמחה בפיתוח והרחבת חשיבה יצירתית, בהקניית כלים לניתוח ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית, בפיתוח מיומנויות עבודה עם שפת גוף מעצימה, ובעמידה מול קהל והעברת פרזנטציות משפיעות. 
בנוסף, נילי עובדת כשחקנית מקצועית בתיאטראות הגדולים בישראל, בקולנוע ובטלוויזיה, שם היא מיישמת הלכה למעשה את כל מחקרה וסקרנותה למגוון דרכי ההתנהגות, ההבעה והתקשורת בין בני אדם, והשלכותיהם על מידת ההצלחה, המסוגלות והאושר הפנימי. 

נילי משלבת בסדנאות שלה כלים יישומיים מעולם המשחק המונגשים לעולם העסקי - ניהולי ובכך יוצרת שילוב ייחודי של תכנים המועברים באופן מעשיר וחוויתי כאחד.

 על פעילותה כשחקנית ניתן לקרוא בערך ויקיפדיה.

 

נילי צרויה, מנחת הסדנה