בגוף ההוכחה

שפת הגוף שלך משפיעה באופן ישיר על האופן בו אנשים תופסים ומבינים אותך.

שפת הגוף - בשונה מן השפה המדוברת - היא כלי ביטוי עיקרי לרגשות. באמצעות מגוון עצום של מנחי גוף, הבעות פנים וצלילים, הגוף מסגיר את מה שמילים מנסות לעיתים קרובות להסתיר. אנשים שאינם מודעים לשפת גופם הופכים שקופים לחלוטין עבור אלה היודעים לקרוא שפה זו.

מודעות ושליטה בשפת הגוף שלך כמוהו בחירת כרטיס הביקור שלך.

מיומנות זו תעניק לך אפשרות להקרין סמכותיות, בטחון עצמי ואמינות, תלמד להקשיב למסרים שמעבר למילים הנאמרות לך ולמנף את כישורי התקשורת והיחסים הבינאישיים שלך. פיתוח מודעות ושליטה בשפת גוף יכולים לשפר באופן ניכר את מיומנותייך כמנהיג, פרזנטור, מנהל ,איש מכירות ולמנף את רמת האפקטיביות בתקשורת וביחסים עם הסובבים אותך.

בשביל מה ללמוד שפת הגוף?

מרבית ההשגים שלנו בחיים תלויים באופן שבו אנחנו מתקשרים עם אחרים. שפת הגוף שלנו היא מראה לרגשות ולמחשבות שלנו. מיומנות באומנות זו מניבה פירות באופן ניכר באינטראקציה שלנו עם העולם. מחקרים רבים כבר הוכיחו כי למעלה מ 93% מהרושם והאימפקט שאנחנו משאירים על אחרים מורכב מהאופן שבו הבענו את עצמנו ואילו רק 7% מתבסס על המילים שנאמרו. תנועות הידיים, מנח הראש, צורת ישיבה, טון הדיבור, הקצב, העוצמה, המבט - כל אלו יאותתו מצבים של התנגדות, חוסר סיפוק, לחץ, שקר, תוקפנות, או מצבים של פתיחות, יושר, הסכמה,  פלרטוט, גם אם התוכן המילולי שונה לגמרי... 

 

ביכולתנו לקרוא ולהבין אחרים במדויק, לזהות כוונות סמויות, ולבחור כיצד להגיב ולהעביר מסרים אותנטיים עם סמכותיות, בטחון עצמי ואמינות באמצעות שימוש מודע בשפת הגוף.

תכני הסדנה:
  • סקירת מרכיבי שפת הגוף ומשמעותן

  • שפת הגוף שלנו כמשפיע ישיר על מצבנו הרגשי (בטחון עצמי, אומץ, מתח פנימי)

  • קריאת מסרים ושליטה מודעת בשפת גוף בזמן ניהול מו"מ

  • זיהוי סממני כנות וחוסר כנות

  • כלים ליצירת שפת גוף אמפטית ואותנטית

  • כלים ליצירת שפת גוף אסרטיבית באינטראקציות עסקיות ואישיות

  • שפת גוף אפקטיבית בפרזנטציה

  • השילוש הקדוש להעצמה אישית

  • להוציא מעצמך את המיטב בכל מצב

משך הסדנא

בין 3 ועד 20 שעות

ניתן גם להזמין הרצאה בנושא.

יוצרת ומנחת הסדנה

 

וצרת ומנחת הסדנה

נילי צרויה מרצה ומנחת סדנאות משנת 2008 עם חברות, ארגונים ומכללות, בינהם משרד רוה"מ, מכבי שירותי בריאות, טבע, שטראוס, ומכללת המי"ל. נילי  מתמחה בפיתוח והרחבת חשיבה יצירתית, בהקניית כלים לניתוח ושיפור מיומנויות תקשורת בינאישית, בפיתוח מיומנויות עבודה עם שפת גוף מעצימה, ובעמידה מול קהל והעברת פרזנטציות משפיעות. 
בנוסף, נילי עובדת כשחקנית מקצועית בתיאטראות הגדולים בישראל, בקולנוע ובטלוויזיה, שם היא מיישמת הלכה למעשה את כל מחקרה וסקרנותה למגוון דרכי ההתנהגות, ההבעה והתקשורת בין בני אדם, והשלכותיהם על מידת ההצלחה, המסוגלות והאושר הפנימי. 

נילי משלבת בסדנאות שלה כלים יישומיים מעולם המשחק המונגשים לעולם העסקי - ניהולי ובכך יוצרת שילוב ייחודי של תכנים המועברים באופן מעשיר וחוויתי כאחד.

על פעילותה כשחקנית ניתן לקרוא בערך ויקיפדיה.

נילי צרויה יוצרת ומנחת סדנאות. בעלת ידע וניסיון בניתוח והבנת התנהגוויות אנושיות